zakladatelkou " Packy " byla bišonka 

MEGY z Hradu Pajreku

28.10.2001 - 13.5.2014

Před osmnácti lety jsem začala uvažovat o koupi pejska s PP. Po nastudování kynologické literarury mi doslova "učaroval" bišonek. Pak jsem měla možnost jej spatřit na vlastní oči a bylo rozhodnuto. Našla jsem na internetu stránku chovné stanice bišonků Z hradu Pajreku - z jedné fotky se na mne usmívala Megy- můj vysněný bišonek. A tak jsme si pro ni zajeli. Ze začátku jsme s ní nechtěli chodit na výstavy, ale jen tak jsme jednu zkusili .....a už jsme se vezli. Protože nám řekli, že je Megynka hezká a mohla by mít úspěšné potomky, rozhodli jsme to ověřit. A opravdu z osmi štěňátek se jich polovina zúčastnila alespoň jedné výstavy a umístili se fantasticky. Dcera Adélka pokračovala ve šlépějích své úspěšné matky ( mnohokrát CAC, BOB, šampion Polska, ČR ), dcera Anička na první výstavě CAC,r.CACIB , syn Archibald na první výstavě - výborný, KV, čtvrtý nejhezčí pes výstavy , syn Bartoloměj na první výstavě - CAC, NV , syn Damián CWC, vítěz mladých, Polský šampion. Pečlivě jsme vybírali pro každý odchov krycího psa a myslím si, že více jak polovina úspěšných potomků, je dobrým startem ke kvalitnímu chovu našich bišonků. 

......a abychom se nenudili, pořídili jsme si v roce 2007 další fenku ......

ELEGANTE EMA Charnett

29.9.2007

z přední české chovné stanice Charnett. Emilka je fenka s velmi hustou srstí a černými drápky. Na výstavách byla vždy úspěšná - na evropské skončila ve třídě mladých na fantastickém druhém místě. Na světové výstavě ve velmi silné konkurenci dostala ocenění výborná. Odchovala tři vrhy štěňátek. Emilka je i ve svých jedenácti letech velmi hravá a i na výstavách sklízí úspěchy. Je nositelkou titulu VETERAN CHAMPION ČR , HU a PL. Miluje procházky a pobyt na chalupě a sem tam si ještě zaběhne agility. Někteří její potomci se také zúčastnili výstav a vždy s dobrým výsledkem. Syn Florián-Flíček získal na výstavách tituly CAC, CWC, BOS, VT, KV. Z posledního vrhu jsme si nechali fenku Gabrielku, která je novou posilou v naší CHS. Gábinka je také velmi úspěšná na výstavách a pokračuje ve šlépějích své maminky.

GABRIELA Sněhová packa

10.1.2014

Gabrielka je krásná fenka s hustou srstí a vynikajícím pigmentem. Je to takové moje věčně usměvavé sluníčko. Je velmi temperamentní a miluje výstavy.  Má také základní výcvik agility. Ve svých čtyřech letech má již titul Champion a INTERCHAMPION ( C.I.B ). Prozatím odchovala dva vrhy štěňátek a její potomci začínají získávat úspěchy na výstavách. Její syn Honzík již získal tituly, CWC a BOS. Synové Ivánek a Ivošek  VN 1,  VN2 a VN 3 a výborný.

..........v roce 2016 do naší chovné stanice přicestovala nová posila až z daleké Argentiny..........

 fenka Helmi Punainen z přední chovatelské stanice Ame Jumelle. Podomácku jí říkáme Heluška. Je moc hodná a poslušná. Miluje procházky, házení míčků a mlsání. Má kvalitní sněhobílou srst a výborný pigment. V současnosti začíná "budovat " svou výstavní kariéru, jejím dědečkem je totiž nejúspěšnější bišonek v USA ( 38x BIS ), tak doufáme, že alespoň nějaký ten gen jejího veleúspěšného dědečka se u ní projeví. Prozatím získala titul Champion. Heluška je maminkou štěňátek " J ".

                                                            Ame Jumelle HELMI PUNAINEN

                                                                                                   28.10.2015